Prowadzimy rekrutację

Kim jesteśmy?

Niepubliczne Przedszkole Reksio i Przyjaciele to tworzona właśnie nowoczesna Niepubliczna Placówka Oświatowa z ofertą ciekawych zajęć. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym najlepszą możliwą opiekę. Otwarcie “Reksia” planowane jest na Maj 2020 i właśnie ruszamy z procesem rekrutacji.

Co oferujemy?

Przede wszystkim oferujemy możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia przedszkola, możliwość pracy w nowoczesnej placówce, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Czego oczekujemy?

Chcemy by w naszym zespole panowała przyjazna, rodzinna atmosfera. Szukamy ludzi chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartych oraz ceniących ponad wszystkim dobro dziecka.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 §1 kodeksu pracy, zawartych w moim CV i liście motywacyjnym, przez Niepubliczne Przedszkole Reksio i Przyjaciele, w celu prowadzenia rekrutacji, w ramach której aplikuję oraz w celu uwzględnienia mojej kandydatury w innych rekrutacjach przeprowadzanych przez wskazany podmiot do końca upływu 2 lat od końca roku kalendarzowego, w którym aplikuję*. Potwierdzam, że jestem świadoma/y przysługującego mi prawa cofnięcia zgody.

rekrutacja kadry do przedszkola Reksio

Rekrutujemy na następujące stanowiska:

Nauczyciel Przedszkolny

Ta propozycja jest wyjątkowa- już dziś zaplanuj swoją ścieżkę zawodową!

Dlaczego?

To Ty będziesz mógł współtworzyć swoje miejsce pracy, to Ty będziesz miał wpływ na organizację pracy z dziećmi!

Jak to zrobić?

Złóż swoje CV, odbądź rozmowę, a jeśli to właśnie będziesz TY, to możesz z Nami zaplanować swoją przyszłą pracę!

Dlaczego tak?

Przedszkole ma START w maju 2020 roku, ale już dziś chcemy, abyś z Nami był.

Jeśli jesteś troskliwy, odpowiedzialny i sympatyczny, a jednocześnie chcesz się rozwijać i pracować w miejscu, które będzie promowało nowoczesne, przyjazne trendy w edukacji dzieci, dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Nauczyciel Przedszkolny

Zakres obowiązków / opis stanowiska

• Opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym
  • Wychowanie i kształcenie, jako podstawa funkcjonowania przedszkola
  • Realizacja koncepcji pracy przedszkola
  • Współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego
  • Reprezentowanie placówki na zewnątrz
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i relacje z rodzicami
  • Szczególna dbałość o to, aby dzieci były u Nas szczęśliwe

Nasze oczekiwania

• Posiadanie kierunkowego wykształcenia i kwalifikacji do pracy w przedszkolu (licencjat, magister pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej)
  • Mile widziane kwalifikacje nauczania zintegrowanego, edukacji elementarnej, oligofrenopedagogiki
  • Otwartość na nowe wyzwania i ambitne cele
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela/nauczyciela przedszkolnego
  • Praca z dziećmi sprawia Ci przyjemność i satysfakcję
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom kultury osobistej, troskliwość i odpowiedzialność
  • Mile widziane umiejętności wokalno-muzyczne, artystyczno-techniczne z ukierunkowaniem na sensorykę oraz  bogata wyobraźnia

• Pracę w nowoczesnej, nowo powstającej placówce przedszkolnej
  • Rozwojowe stanowisko pracy
  • Pakiet benefitów w postaci ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie zmianowym w godzinach od 7:00 do 18:00
  • Bieżące wsparcie psychologa
  • Stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- u nas możesz negocjować!

Pomoc Nauczyciela Przedszkolnego

Ta propozycja jest wyjątkowa- już dziś zaplanuj swoją ścieżkę zawodową!

Jak?

Przedszkole ma START w maju 2020 roku, ale już dziś chcemy, abyś z Nami był

Jak to zrobić?

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia przebywać z dziećmi, a jednocześnie chcesz się rozwijać i pracować w miejscu, które będzie promowało nowoczesne, przyjazne trendy w edukacji dzieci, dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Pomoc Nauczyciela Przedszkolnego

Zakres obowiązków / opis stanowiska

• Opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym
  • Pomoc w realizacji koncepcji pracy przedszkola
  • Pomoc w trakcie zajęć dydaktycznych
  • Organizowanie wolnego czasu
  • Dbanie o bezpieczeństwo dzieci
  • Czynności porządkowe

Nasze oczekiwania

• Posiadanie wykształcenia pedagogicznego lub ukończenie kursu „Asystent nauczyciela przedszkola” w szkole policealnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Zdolności plastyczne, muzyczne, wokalne, sportowe- stawiamy na rozwijanie zmysłów dzieci oraz ich formy fizycznej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobrze wykształcone umiejętności interpersonalne – entuzjazm do pracy z dziećmi, cierpliwość, kreatywność i uprzejmość są bardzo ważne w tej pracy

• Pracę w nowoczesnej, nowo powstającej placówce przedszkolnej
  • Rozwojowe stanowisko pracy- przecież i Ty możesz zostać Nauczycielem Przedszkolnym!
  • Pakiet benefitów w postaci ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bieżące wsparcie psychologa
  • Stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

error: Content is protected !!