Stomatolog

DBAMY O ZĄBKI
wizyta u stomatologa w przedszkolu Reksio

Podchodzimy do tematu zdrowia kompleksowo, dlatego oferujemy opiekę stomatologa w nowoczesnej poradni stomatologicznej.

Co zyskuje moje dziecko ?

Wizyty diagnostyczne pozwolą odpowiednio szybko wychwycić wszelkie problemy w stanie uzębienia.  Zadbany ząbki to wszak ważny element higieny i zdrowia. Przyjazna atmosfera oraz obecności kolegów i koleżanek, pomagają znieść lęk przed wizytami u stomatologa.

Terapeuta Si

WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI
zajęcia z terapii sensorycznej w naszym przedszkolu

Założeniem terapii sensorycznej jest koordynacja pracy układu nerwowego tak, by w sposób umiejętny przyswoił informacje płynące ze wszystkich zmysłów. Dziecko z prawidłową integracją sensoryczną może łatwiej i pełniej poznawać otaczający świat. Terapia jest jednak dla dziecka przede wszystkim przyjemną zabawą.

Co zyskuje moje dziecko ?

Terapia sensoryczna pomaga w łagodzeniu trudności emocjonalnych, ruchowych oraz trudności w opanowywaniu materiały przedszkolnego/szkolnego.

POD OPIEKĄ SPECJALISTY
wsparcie logopedy w Przedszkolu Reksio

Celem pracy terapeuty logopedii jest, pomoc w pokonaniu nieprawidłowości w wymowie. Efektem jest nie tylko prawidłowa dykcja, ale również pokonanie trudności interpersonalnych i społecznych.

Co zyskuje moje dziecko ?

Jeżeli dziecko cierpi na wadę  wymowy, jej skorygowanie niesie ze sobą przede wszystkim poprawę własnej samooceny a co za tym idzie poprawę funkcjonowania w grupie. Ważne jest wczesne rozpoznanie problemu.

POD OPIEKĄ SPECJALISTY
wizyta psychologa w przedszkolu Reksio

Wsparcie psychologa jest bezcenne. Psycholog przede wszystkim diagnozuje potrzeby rozwojowe i edukacyjne dziecka.

Co zyskuje moje dziecko ?

Celem jest wsparcie dzieci, rodziców i nauczycieli w czasie trwania edukacji przedszkolnej, poprzez diagnozę oraz działania związane z rozpoznawaniem psychofizycznych możliwości dzieci.

Dziecko zyskuje wsparcie i opiekę wykwalifikowane specjalisty od pierwszego dnia pobytu dziecka w placówce. Dodatkowo psycholog będzie wspierał nas w procesie adaptacji.

Jak wygląda opieka ?

Zajęcia prowadzi psycholog Pani Sonia Sherzai.

Zajęcia grupowe 1 raz w tygodniu po 30 minut+ w przypadku zaistnienia potrzeby zajęcia indywidualne

error: Content is protected !!