Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Izabela Szostak

Dyrektor przedszkola

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym managerem i nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Skutecznie zarządzam i kieruję pracą przedszkoli niepublicznych. Nauczanie od zawsze było moją pasją i misją. Mam pogodne usposobienie, toteż na mojej twarzy zazwyczaj gości promienny uśmiech. Lubię tym uśmiechem zarażać naszych przedszkolnych podopiecznych. Jestem osobą nie tylko optymistyczną, ale i przebojową. Praca w przedszkolu stawia przed nami różne wyzwania; czasem są one łatwiejsze a czasem bardzo trudne. Taka nauka życiowa jest skuteczna przede wszystkim wtedy, kiedy cele wyznacza się razem, w zespole. Dlatego ważne jest dla mnie, by w pracę, oprócz wiedzy i umiejętności, wkładać również serce i uśmiech. Staram się, by tego w naszym przedszkolu nigdy nie zabrakło.

Giorgia Maurizi

nauczyciel anglojęzyczny

Hello everyone! My name is Giorgia but if my Italian name is difficult for you, you can call whatever you want! Yes, I’m Italian, from Rome!
Yes, I know “Pizza, Pasta, Colosseum and Mandolino!”. I’m from there!
I’m the English teacher of this school, but I’m not a normal teacher! I’m a funny, cheerful, sweet, patient and lovely person and I really like to dance, sing and laugh all the time, also during my lessons. So I’m the reason why your kids always come back home tired but with always a big smile printed on their faces! I hope that all of you will be happy to have such a good English teacher for your children like me! 😉 Ciao!

Ewelina Łacna

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praca z dziećmi była moim marzeniem od zawsze, dlatego też kocham to co robię i staram się w nią w pełni zaangażować. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Jestem osobą otwartą, życzliwą, empatyczną i opanowaną. Mam w sobie dużo pozytywnej energii a na co dzień na mojej twarzy gości uśmiech. W swoich działaniach dydaktyczno – wychowawczych kieruje się zawsze dobrem dziecka. Staram się tworzyć dzieciom takie warunki, które zapewniają im właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Zawsze dbam o serdeczną atmosferę i okazuje swoim pociechą jak najwięcej ciepła oraz zainteresowania. Ważna jest dla mnie także współpraca z rodzicami, dlatego też  staram się utrzymywać z nimi dobre relacje i stały kontakt. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości, a najpiękniejszym podziękowaniem za nią jest dla mnie ich uśmiech.

Wioletta Osojca

nauczyciel wychowania przedszkolnego

“W każdym dziecku istnieje niekończąca się potrzeba kochania Go takim jakie jest z całą Jego indywidualnością”

Powyższy cytat obrazuje moje podejście do człowieka zarówno tego dorosłego już ukształtowanego przez doświadczenia jak i do małego człowieka jakim jest dziecko, które jeszcze się kształtuje. Tak naprawdę to my dorośli budujemy jego osobowość , podejście do życia, spojrzenie na świat. Jestem duszą artystyczną, osobą która lubi zwierzęta oraz obcowanie z naturą. To co mogę zaoferować dziecku to pozytywne, kreatywne oraz empatyczne spojrzenie na świat, na drugiego człowieka. To chęć do ciągłego pozyskiwania wiedzy z różnych źródeł, chęć do samorozwoju. Jako nauczyciel korzystam w pracy z wiedzy już zdobytej na studiach o kierunku pedagogika specjalna z terapią zajęciową oraz z kursów jakie ukończyłam (Opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym, Metoda ruchu rozwijającego W. Sherborn, Porozumienie bez przemocy). Staram się szukać coraz to nowych metod nauczania i wychowania. Łączyć to co owe metody mają w sobie najlepszego i dostosowywać do danego dziecka. A przede wszystkim w swojej pracy staram się pamiętać, iż od dzieci można się również wiele nauczyć, w myśl słów Paulo Coelho ”Dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy : cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego czego się pragnie”. Dziecko może być wulkanem pozytywnej energii i chęci do życia tylko My dorośli musimy mu na to pozwolić, wskazać drogę i w tym współistnieć.

Sandra Mróz

nauczyciel wychowania przedszkolnego / terapeuta si

Psycholog, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny , certyfikowany terapeuta integracji
sensorycznej, trener sensoplastyki®

Pani Sandra Mróz Jest absolwentką studiów psychologicznych oraz pedagogicznych (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada Certyfikat Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej uzyskany w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Doświadczenie zdobyła pracując jako wychowawca i koordynator w przedszkolu Montessori w Warszawie oraz odbywając praktyki w ośrodkach integracji sensorycznej. Zdobytą podczas studiów wiedzę uzupełnia poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego, m.in. roczny kurs pedagogiki Montessori w Stowarzyszeniu „Montessori bez granic”, kurs wychowawcy wypoczynkowego dzieci i
młodzieży, w tym kurs pierwszej pomocy w Fundacji na rzecz rozwoju „Inspirator”, kurs animatora zabaw dla dzieci w Akademii Animatora. Uzyskała certyfikat trenera I stopnia Sensoplastyki ® w Pracowni Twórczej Edukacji i Rozwoju „Inkubator Inspiracji. W swojej pracy zwraca dużą uwagę na indywidualne podejście do dziecka oparte na porozumieniu bez przemocy, tworzeniu relacji, poczuciu bezpieczeństwa i budowaniu pozytywnej samooceny oraz motywacji wewnętrznej. Kocha dzieci, zwierzęta i podróże. Szczęśliwa opiekunka małego kundelka – Jackyego.

2020 Aurora Studio

error: Content is protected !!