Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Izabela Szostak

Dyrektor przedszkola

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym managerem i nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Skutecznie zarządzam i kieruję pracą przedszkoli niepublicznych. Nauczanie od zawsze było moją pasją i misją. Mam pogodne usposobienie, toteż na mojej twarzy zazwyczaj gości promienny uśmiech. Lubię tym uśmiechem zarażać naszych przedszkolnych podopiecznych. Jestem osobą nie tylko optymistyczną, ale i przebojową. Praca w przedszkolu stawia przed nami różne wyzwania; czasem są one łatwiejsze a czasem bardzo trudne. Taka nauka życiowa jest skuteczna przede wszystkim wtedy, kiedy cele wyznacza się razem, w zespole. Dlatego ważne jest dla mnie, by w pracę, oprócz wiedzy i umiejętności, wkładać również serce i uśmiech. Staram się, by tego w naszym przedszkolu nigdy nie zabrakło.

Giorgia Maurizi

nauczyciel anglojęzyczny

Hello everyone! My name is Giorgia but if my Italian name is difficult for you, you can call whatever you want! Yes, I’m Italian, from Rome!
Yes, I know “Pizza, Pasta, Colosseum and Mandolino!”. I’m from there!
I’m the English teacher of this school, but I’m not a normal teacher! I’m a funny, cheerful, sweet, patient and lovely person and I really like to dance, sing and laugh all the time, also during my lessons. So I’m the reason why your kids always come back home tired but with always a big smile printed on their faces! I hope that all of you will be happy to have such a good English teacher for your children like me! 😉 Ciao!

Sandra Mróz

nauczyciel wychowania przedszkolnego / terapeuta si

Psycholog, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny , certyfikowany terapeuta integracji
sensorycznej, trener sensoplastyki®

Pani Sandra Mróz Jest absolwentką studiów psychologicznych oraz pedagogicznych (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna) na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada Certyfikat Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej uzyskany w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Doświadczenie zdobyła pracując jako wychowawca i koordynator w przedszkolu Montessori w Warszawie oraz odbywając praktyki w ośrodkach integracji sensorycznej. Zdobytą podczas studiów wiedzę uzupełnia poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego, m.in. roczny kurs pedagogiki Montessori w Stowarzyszeniu „Montessori bez granic”, kurs wychowawcy wypoczynkowego dzieci i
młodzieży, w tym kurs pierwszej pomocy w Fundacji na rzecz rozwoju „Inspirator”, kurs animatora zabaw dla dzieci w Akademii Animatora. Uzyskała certyfikat trenera I stopnia Sensoplastyki ® w Pracowni Twórczej Edukacji i Rozwoju „Inkubator Inspiracji. W swojej pracy zwraca dużą uwagę na indywidualne podejście do dziecka oparte na porozumieniu bez przemocy, tworzeniu relacji, poczuciu bezpieczeństwa i budowaniu pozytywnej samooceny oraz motywacji wewnętrznej. Kocha dzieci, zwierzęta i podróże. Szczęśliwa opiekunka małego kundelka – Jackyego.

Aleksandra Chodorowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem nauczycielką z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie studiów byłam wolontariuszką w Domu Dziecka, żłobku oraz w Akademii Przyszłości. Brałam udział w wielu szkoleniach m. in. kursie instruktora rytmiki, terapeuty ręki. Od października rozpoczęłam studia logopedyczne w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Uważam, że nauczyciel powinien cały czas się rozwijać, dokształcać, by w jak najlepszy sposób pomagać dzieciom, dostrzegać i rozwijać ich talenty. Praca z dziećmi była od zawsze moim marzeniem, czas spędzony z nimi daje mi wiele radości i satysfakcji. W swoich działaniach dobro dziecka stawiam na pierwszym miejscu, dlatego staram się im stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju.

2020 Aurora Studio