Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Izabela Szostak

Dyrektor przedszkola

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym managerem i nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz absolwentką studiów Executive Master of Business Administration EMBA. Skutecznie zarządzam i kieruję pracą przedszkoli niepublicznych. Nauczanie od zawsze było moją pasją i misją. Mam pogodne usposobienie, toteż na mojej twarzy zazwyczaj gości promienny uśmiech. Lubię tym uśmiechem zarażać naszych przedszkolnych podopiecznych. Jestem osobą nie tylko optymistyczną, ale i przebojową. Praca w przedszkolu stawia przed nami różne wyzwania; czasem są one łatwiejsze a czasem bardzo trudne. Taka nauka życiowa jest skuteczna przede wszystkim wtedy, kiedy cele wyznacza się razem, w zespole. Dlatego ważne jest dla mnie, by w pracę, oprócz wiedzy i umiejętności, wkładać również serce i uśmiech. Staram się, by tego w naszym przedszkolu nigdy nie zabrakło.

Giorgia Maurizi

Native Speaker

Hello everyone! My name is Giorgia but if my Italian name is difficult for you, you can call whatever you want! Yes, I’m Italian, from Rome!
Yes, I know “Pizza, Pasta, Colosseum and Mandolino!”. I’m from there!
I’m the English teacher of this school, but I’m not a normal teacher! I’m a funny, cheerful, sweet, patient and lovely person and I really like to dance, sing and laugh all the time, also during my lessons. So I’m the reason why your kids always come back home tired but with always a big smile printed on their faces! I hope that all of you will be happy to have such a good English teacher for your children like me! 😉 Ciao!

Ewelina Łacna

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praca z dziećmi była moim marzeniem od zawsze, dlatego też kocham to co robię i staram się w nią w pełni zaangażować. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Jestem osobą otwartą, życzliwą, empatyczną i opanowaną. Mam w sobie dużo pozytywnej energii a na co dzień na mojej twarzy gości uśmiech. W swoich działaniach dydaktyczno – wychowawczych kieruje się zawsze dobrem dziecka. Staram się tworzyć dzieciom takie warunki, które zapewniają im właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Zawsze dbam o serdeczną atmosferę i okazuje swoim pociechą jak najwięcej ciepła oraz zainteresowania. Ważna jest dla mnie także współpraca z rodzicami, dlatego też  staram się utrzymywać z nimi dobre relacje i stały kontakt. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości, a najpiękniejszym podziękowaniem za nią jest dla mnie ich uśmiech.

Karolina Kulińska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa. Ukończyłam studia z tytułem magistra na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.

Cały czas rozwijam się oraz podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia aby móc przekazać jak najwięcej wiedzy dzieciom. Jestem również instruktorką rytmiki oraz instruktorką gimnastyki korekcyjnej. Współpracuję ze Stowarzyszeniem Damy Radę przeciwdziałając przemocy wobec dzieci.

Praca z dziećmi to moja pasja w którą wkładam całe serce. Szczęście młodego pokolenia daje mi spełnienie oraz napędza do działania. Jestem osobą, która podąża śladami dziecka, staram się postrzegać świat oczami najmłodszych. Cechuje mnie uprzejmość, empatia oraz żywiołowość. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiech moich małych podopiecznych.

Ważne jest dla mnie to aby dziecko pod moją opieką mogło prawidłowo rozwijać swoją sferę emocjonalną, fizyczną oraz społeczną. Bezpieczeństwo i troska jest dla mnie na pierwszym miejscu. Zawsze kieruje się dobrem dziecka.

katarzyna_szarko_suchta

Katarzyna Szarko Suchta

PEDAGOG SPECJALNY

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym, studiowałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyłam szereg szkoleń związanych z pracą z dziećmi.

W pracy cenię sobie indywidualne podejście do każdego dziecka; skupienie na potrzebach i możliwościach. Najważniejsze dla mnie jest rozwijanie dziecięcej ciekawości świata, samooceny i poczucie bycia ważnym i wyjątkowym! Praca z dziećmi to dla mnie wielkie wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja!

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, poznawać zwyczaje, kulturę i kuchnię ludzi należących do innych narodowości.

2020 Aurora Studio