Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Izabela Szostak

Dyrektor przedszkola

Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym managerem i nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz absolwentką studiów Executive Master of Business Administration EMBA. Skutecznie zarządzam i kieruję pracą przedszkoli niepublicznych. Nauczanie od zawsze było moją pasją i misją. Mam pogodne usposobienie, toteż na mojej twarzy zazwyczaj gości promienny uśmiech. Lubię tym uśmiechem zarażać naszych przedszkolnych podopiecznych. Jestem osobą nie tylko optymistyczną, ale i przebojową. Praca w przedszkolu stawia przed nami różne wyzwania; czasem są one łatwiejsze a czasem bardzo trudne. Taka nauka życiowa jest skuteczna przede wszystkim wtedy, kiedy cele wyznacza się razem, w zespole. Dlatego ważne jest dla mnie, by w pracę, oprócz wiedzy i umiejętności, wkładać również serce i uśmiech. Staram się, by tego w naszym przedszkolu nigdy nie zabrakło.

Ewelina Łacna

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praca z dziećmi była moim marzeniem od zawsze, dlatego też kocham to co robię i staram się w nią w pełni zaangażować. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Jestem osobą otwartą, życzliwą, empatyczną i opanowaną. Mam w sobie dużo pozytywnej energii a na co dzień na mojej twarzy gości uśmiech. W swoich działaniach dydaktyczno – wychowawczych kieruje się zawsze dobrem dziecka. Staram się tworzyć dzieciom takie warunki, które zapewniają im właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Zawsze dbam o serdeczną atmosferę i okazuje swoim pociechą jak najwięcej ciepła oraz zainteresowania. Ważna jest dla mnie także współpraca z rodzicami, dlatego też  staram się utrzymywać z nimi dobre relacje i stały kontakt. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości, a najpiękniejszym podziękowaniem za nią jest dla mnie ich uśmiech.

Karolina Kulińska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa. Ukończyłam studia z tytułem magistra na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.

Cały czas rozwijam się oraz podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia aby móc przekazać jak najwięcej wiedzy dzieciom. Jestem również instruktorką rytmiki oraz instruktorką gimnastyki korekcyjnej. Współpracuję ze Stowarzyszeniem Damy Radę przeciwdziałając przemocy wobec dzieci.

Praca z dziećmi to moja pasja w którą wkładam całe serce. Szczęście młodego pokolenia daje mi spełnienie oraz napędza do działania. Jestem osobą, która podąża śladami dziecka, staram się postrzegać świat oczami najmłodszych. Cechuje mnie uprzejmość, empatia oraz żywiołowość. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiech moich małych podopiecznych.

Ważne jest dla mnie to aby dziecko pod moją opieką mogło prawidłowo rozwijać swoją sferę emocjonalną, fizyczną oraz społeczną. Bezpieczeństwo i troska jest dla mnie na pierwszym miejscu. Zawsze kieruje się dobrem dziecka.

paulina_konecka

Paulina Konecka

PEDAGOG SPECJALNY

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem osobą ciepłą, empatyczną, tolerancyjną i uśmiechniętą. Podziwiam dzieci za ich spontaniczność, kreatywność i ciekawość świata. W swojej pracy zawodowej każdego podopiecznego traktuję poważnie i indywidualnie. Uważam, że każdemu dziecku należy zapewnić harmonijny rozwój. Pedagog to zawód pełen wyzwań na które jestem w pełni gotowa. W swojej codziennej pracy pragnę wspierać każde dziecko, które potrzebuje pomocy.

2020 Aurora Studio