niepubliczne_przedszkole_reksio_i_przyjaciele_otwarcie

Niepubliczne Przedszkole Reksio i Przyjaciele zaprasza do świadomego udziału w  przygodzie, jaką jest przeprowadzenie człowieka przez okres dzieciństwa. Chcemy by nasi wychowankowie rozwijali się w przyjaznej atmosferze pełnej stymulujących bodźców, entuzjastycznego wsparcia oraz poczucia bezpieczeństwa. Wierzymy, że wspieranie rozwoju w wieku przedszkolnym, jest fundamentem dla prawidłowego ukształtowania człowieka. I dlatego … Zapraszamy!!!

Nasze Atuty

Nowoczesne Sale

Nowoczesne sale dla dzieci, w tym sala integracji sensorycznej, w której dzieci będą odbywały zajęcia pod czujnym okiem specjalisty. 

Rozwijające Zajęcia

Oferujemy zajęcia sensoryczne, zajęcia dogoterapii oraz wiele innych, które pozwolą Twojemu dziecku rozwijać się w atmosferze pełnej kreatywności. 

Najlepsza Opieka

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz zapewniamy opiekę specjalistów takich jak: terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog, pielęgniarka i stomatolog. 

Atrakcyjna Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole Reksio i Przyjaciele zlokalizowane jest przy głównym ciągu komunikacyjnym Miasteczka Wilanów, łatwy dostęp w drodze do pracy. 

Dlaczego Warto Nas Wybrać

Sensoryka

W Naszym Przedszkolu zapraszamy do poznawania świata przez wszystkie zmysły. Zajęcia integracji sensorycznej odbywają się w specjalnie do tego przystosowanej sali z udziałem terapeuty.   czytaj więcej…

Dogoterapia

Dogoterapia to terapeutyczne wykorzystanie kontaktu z psem. Ta wciąż zyskująca na popularność forma zajęć, oferuje liczne korzyści: zachęca do aktywności, uczy empatii, pomaga w budowaniu pewności siebie.  czytaj więcej…

Program

Staramy się kreatywnie wykorzystać czas, który dzieci będą spędzały w przedszkolu. Dokładamy starań by nasi podopieczni w trakcie zabaw i zajęć rozwijali się wszechstronnie. Tworzymy atmosferę sprzyjającą chłonięciu wiedzy i przyswajaniu umiejętności.

Organizacja Dnia

Oferujemy wiele ciekawych zajęć, które wypełnią dzień niepowtarzalnymi wrażeniami. Kładziemy nacisk na codzienne zajęcia ruchowe a także na rozwijanie praktycznych umiejętności.

Posiłki

W Naszym Przedszkolu zapewnione będą zdrowe posiłki. Istnieje możliwość skorzystania z posiłków dietetycznych, zalecanych dla alergików czy dzieci odżywianych w sposób inny, niż standardowy.  

Opieka Specjalistów

Idziemy krok dalej. Zapewniamy naszym milusińskim opiekę wykwalifikowanych specjalistów m.in. stomatologa, pielęgniarki, psychologa oraz terapeuty integracji sensorycznej.   czytaj więcej…

Niepubliczne Przedszkole Reksio i Przyjaciele

+48 690 588 530

07:00 - 18:00

Aleja Rzeczypospolitej 20/U4 02-972 Warszawa

error: Content is protected !!